ŚWIADOMA KOBIETA SS2020

Świat się zmienia, a my wraz z nim. Niektórych zmian nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jedne są niezauważalne, a inne zachodzą na naszych oczach.

Te zmiany są doskonałą okazją do podsumowania i zaplanowania tego, co nowe.

Żyjemy obecnie w świecie szybkiej mody. Mody o niskiej jakości. W świecie zaśmieconym produktami kupowanymi bez zastanowienia i również bez zastanowienia wyrzucanymi.

                              

                                                   

                                             

                                              

Jest jednak coraz więcej klientek (piszemy o kobietach, ponieważ to one głównie są naszymi odbiorcami), dla których świadomość tego, co kupują i odpowiedzialność za własne wybory, staje się coraz ważniejsza, jeśli nie najważniejsza.

 

 

Świadoma kobieta wie doskonale, czego oczekuje i jak te oczekiwania spełnić. Wie, co jest dla niej dobre. Wybiera więc rzeczy, których produkcja nie zanieczyszcza środowiska, w którym ona sama przecież żyje. Produkty, których używanie jest bezpieczne dla jej zdrowia.

Wybiera, kupuje i nie wyrzuca. Łączy w nowe zestawy, znajduje nowe wykorzystanie. Świadoma kobieta wie, że każda rzecz ma swoją wartość nie tylko, gdy jest nowa. Dlatego umie bawić się modą i wykorzystać jej możliwości. Docenia to, co jest trwałe.

W 3 For U spełniamy oczekiwania kobiet, które są świadome swoich potrzeb i swoich wyborów. Na pierwszym miejscu stawiamy więc na jakość naszych materiałów.

Pamiętamy też o drobiazgach, które mają zwracać uwagę i sprawić, żeby nasze ubrania były niepowtarzalne. W nowych kolekcjach chcieliśmy w szczególny sposób nawiązać do ekologii, która jest dla nas priorytetem oraz do dbałości o zdrowie klientek.

Tak powstały nasze autorskie nadruki.

Chcemy, aby wyróżniały one osoby, które je noszą. Pokazywały, że są to wspaniałe kobiety, świadome swoich wyborów, znające swoją wartość i ceniące to, co otrzymują na co dzień. Nie tylko od innych, ale i od życia, od całego świata.

W tym sezonie, tak jak i w poprzednim, nasze klientki postawiły na 3 For U. Postawiły na jakość, trwałość i komfort, pomimo iż jest to trudny czas, jakże inny, niż znany nam dotychczas.

Wszystkie produkty 3 For U cieszą się ogromną popularnością. Prym wiodą jednak dresy, zwłaszcza mięciutkie welurowe, cudownie przyjemne podczas noszenia. W naszych kolekcjach każda z Pań znajdzie ulubioną kolorystykę – od soczystej i energetyzującej pomarańczy, po stonowane i uspokajające zielenie i szarości.

 

3 For U doceniły nie tylko nasze klientki. Zauważyły nas także magazyny dla kobiet – Avanti i Party.

 

To ogromne wyróżnienie, które dodaje nam skrzydeł.

Nie ma bowiem nic cenniejszego dla projektantów jak zadowolenie ich klientek.

To Wasz wybór, Wasze wsparcie i to, że do nas wracacie, dają nam satysfakcję i chęć do dalszej pracy.

Dla Was tworzymy i na Was czekamy.

3 For U

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl