Jak powstała marka 3 for U?
Jak powstała marka 3 for U?

Nazywam się Małgorzata Sordyl i zapraszam Cię do 3 FOR U na filiżankę kawy, od której wszystko się zaczęło.

Jak powstała marka 3 FOR U?

Spontanicznie, z energią i pozytywnym nastawieniem. Ten początek już zawsze będzie miał dla mnie aromat kawy, przy której w 2016 roku narodził się pomysł, dający mi niezależność i możliwość samorealizacji.

 

 Jak powstała marka 3 FOR U?

Spontanicznie, z energią i pozytywnym nastawieniem. Ten początek już zawsze będzie miał dla mnie aromat kawy, przy której w 2016 roku narodził się pomysł, dający mi niezależność i możliwość samorealizacji.

Początki nie były łatwe. Nie znałam specyfiki branży modowej czy tworzenia projektów. Zdarzały się też chwile, kiedy zwątpienie i trudności podpowiadały, aby porzucić wszystkie plany.

Postanowiłam jednak, że nie zawiodę ani siebie, ani klientek, dla których powstała marka 3 FOR U – kobiet odważnych, niezależnych, które wbrew trudom życia codziennego znają swoją wartość i dążą do wyznaczonych celów.

„Free your body, free your soul, free your mind” – stało się nie tylko podstawą do stworzenia nazwy mojej firmy, ale i mottem, które mnie napędza i daje siłę.

Również koniczyna, będąca logiem mojej marki, przypomina mi, że szczęście, które symbolizuje, możemy znaleźć we wszystkim, co robimy.

Dla kogo tworzę moje projekty?

Przede wszystkim dla kobiet, bo to one mnie inspirują. Dla tych, które nie lubią nudy i chcą się wyróżniać, które lubią łączyć różne style. Kobiet, które „bawią się” modą i czerpią z tego radość. Bo my kobiety wiemy, czego chcemy.

Dlatego w moich wzorach ważna jest wygoda i oryginalność. Zależy mi, aby w moich modelach kobiety czuły się wyjątkowe i mogły wybrać coś dla siebie na każdą okazję. U mnie znajdziesz więc luz i elegancję, które możesz swobodnie ze sobą połączyć. Do swoich kolekcji wybieram tylko najlepsze jakościowo materiały i dbam o to, aby zaspokoić oczekiwania wszystkich klientek, zarówno w kwestii szerokiej gamy dostępnych rozmiarów, jak i unikatowych projektów, szytych na zamówienie.

Kim jestem prywatnie?

Zwyczajną kobietą, jak Ty. Jestem pracującą mamą, która stara się czerpać jak najwięcej z każdego dnia i cieszyć tym, co już ma. Bardzo ważna jest dla mnie wiara, która daje mi siłę do stawienia czoła przeciwnościom, a zwłaszcza do walki z nadal obecną w moim życiu chorobą nowotworową.

Nie poddaję się więc, a wsparcie, które otrzymuję od ludzi, staram się przekazać dalej, pomagając innym chorym, zwłaszcza dzieciom.

Swoją pracą i działalnością chcę też pokazać kobietom, że są silne, że pomimo trudów codziennego życia warto zawalczyć o siebie oraz że nie tylko młodość jest początkiem „czegoś”.

Wiek dojrzały też może przynieść realizację i spełnienie marzeń. Chcę, aby wszystkie kobiety wiedziały, że są piękne, bo świat widzi nas tak, jak my widzimy siebie same.

Zapraszam Cię do 3 FOR U.

Małgorzata Sordyl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl